پنج‌شنبه 26 فروردین 1395
توسط: ahmad

موفق ترین روش برای انجام تبلیغات اینترنتیامروزه اگر می خواهید سهم قابل توجهی از بازار هدف خود را در اختیار داشته باشید بی شک می بایست به فکر حضوری موفق در اینترنت باشید.باید بتوانید به بهرتین شکل ممکن از تبلیغات اینترنتیبرای معرفی کالا و خدمات خود استفاده نمایید.در این راستا نیاز است ابتدا بهترین مکان را برای معرفی کالا و خدمات خود انتخاب کنید تا در واقع با صرف کمترین و ماسب ترین هزینه بتوانید بازخورد خوبی را دریافت نمایید.در زمینه تبلیغات اینترنتی اگر بخواهید بدون داشتن دانش کافی عمل نمایید ممکن است در نهایت هزینه های زیاید را متقبل شوید و در آخر نیز نتیجه لازم را دریافت نکنید.پس بسیار مهم است که بدانید دقیقا از کجا و چگونه باید برای تبلیغات اینترنتی خود اقدام نمایید.
در اینجا به چند فاکتور مهم اشاره خواهیم کرد که بهتر است قبل از انتخاب سایت مورد نظرتان جهت امر تبلیغات موارد فوق را حتما در ان مورد بررسی قرار دهید.
1-سایت های مرتبط با موضوع فعالیت شما :
در بستر اینترنت سایت های مختلفی وجود دارند ولی تنها ممکن است برخی از انها برای معرفی کسب و کار و خدمات شما مناسب باشند.بهتر است به دنبال سایت هایی باشید که موضوع فعالیتشان تا حد ممکن با موع کاری شما مرتبط باشد. این امر موجب می گردد تا شما بتوانید بهترین بازخورد را از تبلیغات در ان سایت ها بدست اورید.
2-بعد از یافتن سایت های مرتبط و هم موضوع با حوزه کاریتان باید با در نظر گرفتن میزان بازدید روزانه ان سایت ها و همچنین قیمت در نظر گرفته شده جهت نمایش تبلیغات یکی از آنها را انتخاب نمایید.پر واضح است که سایت هایی با آمار بازدید روزانه بالاتر در این زمینه برای شما مناسب تر هستند.البته باید در این زمینه کمی دقت نمایید و با چندین ابزار مختلف به بررسی این موضوع بپردازید چرا که ممکن است امار بازدید بسیاری از سایت ها فیک و در واقع تقلبی باشد.
در مقایسه با دیگر رش های تبلیغاتی معمولا تبلیغات اینترنتی نیازمند صرف هزنیه های کمتری بوده و همچنین چنانچه با هوشمندی دقیق انجام شود احتمالا میزان بازدهی ان نیز به مراتب از دیگر روش های قدیمی و سنتی نیز بیشتر خواهد بود. سعی کنید در هر سایتی که می خواهید تبلیغات خود را قرار دهید ابتدا  کمی تحقیق به عمل آورید تا در نهایت بتوانید با انتخابی درست و مطمئن در این راه هزینه نمایید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:26  توسط سلمان  |  نظر بدهید

چگونه می توان کار آفرینی اینترنتی را آغاز کرد ؟

۱۳۹۵/۰۱/۲۴ ۰
 

اگر شما هم جز آندسته از افرادی هستید که به مباحث کار آفرینی اینترنتی علاقه مند هستید ولی مانند سایرین نمی دانید باید دقیقا از کجا و چگونه شروع کنید و یا شاید نگران هزینه های راه اندازی چنین کسب و کارهایی هستید در این مقاله اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بتوانید در مدت زمانی کوتاه به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.در این بخش سعی کرده ایم در مورد مبحث کار آفرینی اینترنتی به بررسی چند ایده مختلف بپردازیم که می توان از هر کدام به عنوان یک شغل در حوزه اینترنت نام برد :
1-یکی از ایده های جالبی که می تواند شما را به سمت کار آفرینی اینترنتی سوق دهد بی شک راه اندازی وب سایت های آموزشی می باشد.شما می توانید با توجه به نوع مهارتی که دارید در ان زمینه اقدام به ایجاد و راه اندازی یک وب سایت آموزشی نمایید و تجربیات و تخصص خود را در اختیار علاقه مندان به آن رشته قرار دهید و در ازای خدمات اموزشی که ارائه می دهید می توانید مبلغی را دریافت نمایید.
در واقع می توان اینگونه عنوان کرد که ارائه خدمات شما در حوزه اینترنت می تواند برای شما به عنوان یک منبع در امد تبدیل شود.شما بر اساس نوع توانایی های شخصی که در هر تخصص دارید می توانید با ایجاد بستری مناسب به فروختن انها بپردازید و برای خود تولید در آمد نمایید.مثلا اگر تخصصی در زمینه طراحی لوگو دارید و یا در زمینه تولید اپلیکشن ای موبایل می توانید فعالیت کنید هر کدام از این انها می توانددر حوزه کار آفرینی اینترنتی برایتان به یک منبع در امد مطمئن تبدیل گردد.
2-ایده بعدی که می توان انرا نیز در حوزه کار آفرینی اینترنتی جای داد تولید و فروش محصولات مختلف در بستر اینترنت است.محصولات شما می توانند از انواع کالای مختلف فیزیکی را شامل شود تا انواع خدمات مختلف.شما می بایست وب سایتی فروشگاهی را راه اندازی نموده و از محصولات خود تصاویری واقعی در سایتتان برای مشتریان قرار دهید و همچنین بستری را اماده سازید تا در صورت تمایل بتوانند سفارش خود را به صورت انلاین از طریق سایت شما به ثبت برسانند.
در ادامه سعی خواهیم کرد روش های مختلف دیگری را در این رابطه برایتان معرفی نماییم تا بتوانید با ذهینت بازتری نسبت به این حوزه اقدام به فعالیت نمایید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:25  توسط سلمان  |  نظر بدهید

روش های مختلف برای آموزش بازار یابی

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

در مورد آموزش بازاریابی می توان مقالات مختلفی را یافت و در این زمینه به اطلاعات جامعی دست یافت.در یک جمله کلی می توان اینگونه عنوان کرد کهمی توان در یک تقسیم بندی کلی آموزش بازاریابی را در دو شکل معرف نمود : مدل اول بدین صورت است دانش بازاریابی که معمولا مختص به مدیران ارشد و مدران عامل شرکت می باشد و شکل دوم ان بازاریابی به عنوان مهارت در بازار یابی می باشد. معمولا روش های آموزش بازاریابی برای دو طیف مدیران و کارکنان تا حد زیادی متفاوت است. در مدل اول بیشتر به صورت جلسات مشاوره ای و تئوری می باشد و در مدل دوم در قالب راه اندازی کارگاه های مختلف می باشد.
در این بخش بیشتر منظور ما از آموزش بازاریابی مربوط می گرد به فعالیت در حوزه اینترنت و اینکه چگونه می توان در فضای مجازی نیز شروع به فعالیت نمود.تلاش بر این است که سعی شود تا دانش و هنر با هم ترکیب شده و با مدیریت صحیح میان این دو بتوان در نهایت نتیجه ای قابل قبول بدست آورد.هدف این است که شما به عنوان یک بازاریاب چه در حوزه اینترنت و چه در بازار واقعی بتوانید به روشی صحیح مخاطب خود را شناسایی نمایید و در نهایت در قدم بعدی بتوانید به روشی صحیح مذاکره خود را شروع نموده و جریان مذارکات و گفتگو ها را به انطرف که مد نظرتان هست هدایت نمایید.
اگر می خواهید در حوزه آموزش بازاریابی چه در حوزه اینترنت و چه در خارج از ان به موفقیت های چشمگیری دست یابید باید بتوانید سطح دانش خود را ارتقا دهید و همیشه سطح  دانش خود را به روز نگه دارید.ما در مجموعه مدیر وب سعی خواهیم کرد تا با روش های نوین آموزشی بتوانیم به شما رد کمترین زمان ممکن تمام موارد مورد نیاز آموزشی را به شما اموزش دهیم تا بتوانید در خروجی کار نتیجه ای قبال قبولی را دریافت نمایید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:25  توسط سلمان  |  نظر بدهید

کسب و کار خانگی خود را توسعه بدهید

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

در تعریفی کلی می توان کسب و کار خانگی را اینگونه عنوان کرد که به شغلی که الزما در منزل انجام می شود و صرفا توسط یکی یا چند تن از اعضای خانه صورت می پذیرد اطلاق می گردد.در اینگونه شغل ها تمامی تصمیمات مهم توسط اعضای منزل صورت می گیرد

در یک تقسیم بندی کلی می توان کسب و کار خانگی  را به سه دسته کلی  تقسیم کرد:
در حالت اول بدین صورت است که فرد شغل خود را به فضای خانه منتقل می کند و به جای اینکه برای اجاره دفتر و سایر امورات ان هزینه های اضافی پرداخت نماید به نوعی با این کار صرفه جویی به عمل اورده و در واقع بر میزان سود خود می افزاید.
اما حالتی دیگر وجود دارد شما با توجه به مجموعه افراد در منزل و میزان بهره وری انها و منابع موجودی که دارید ایجاد اشتغال می کنید  در واقع با این کار از فرصت ها بهترین بهره را خواهید برد.از انواع مشاغل خانگی می توان به رشته های صنایع دستی اشاره کرد. کاری که اگر در ان تخصص و تبحر داشته باشید براحتی و در منزل نیز می توانید انرا انجام دهید.
براحتی برای رونق کسب و کار خانگی خود می توانید بخشی از خانه را به این کار اختصاص داده و محلی برای تولید صنایع و هنرهای دستی خود ایجاد نمایید.معمولا تولیدات دستی نیازی به ابزار و دستگاه های خاص و گران قیمتی ندارد و تنها هنر و ذوق شما را بر می طلبد.در ضمن از خصوصیات و ویژگی های این گونه شغل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
-شما براحتی در فضاهای محدود می توانید به فعالیت بپردازید.
-بدون نیاز به ابزرا و تکنولوژی خاصی امکان پذیر است.
-با سرمایه محدود قابل انجام است.
اما یکی دیگر از انواع کسب و کار خانگی را می توان به شغل هایی مانند آرایشگری در منزل و خیاطی و .. اختصاص داد.
و نوع دیگری از خدمات که می توان در منزل ارائه داد شامل کلیه خدمات اینترنتی قابل انجام و ارائه در منزل است که می تواند به عوان یک کسب و کار خانگی خوب و آسان و مطمئن محسوب شود.
اما می توان چند دلیل بسیار مهم را در اینجا ذکر کرد که چرا این روزها مردم علاقه زیادی برای انجام فعالیت های اقتصادی در منزل دارند :
-اینگونه فعالیت ها دارای هزینه راه اندازی به مراتب پایین ترینسبت به سایر شغل های دیگر هستند.
-میزان ریسک در اینگونه شغل ها به مراتب پایین تر است. 
-به دلیل نداشتن هزینه های  اجاره مکان معمولا کالا و خدمات تولید شده هم برای مشتریان ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.
-شما برای نیروی کاری خود می توانید از تمامی اعضای خانه در این زمینه استفاده نمایید.
-یکی از مهمترین خصوصیات کسب و کار خانگی این است که شما حتی به صورت پاره وقت و در هر ساعاتی که خودتان بخواهید نیز می توانید فعالیت کنید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:25  توسط سلمان  |  نظر بدهید

درآمد اینترنتی راه حلی مطمئن برای شما

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

این روزها اگر چرخی در فضای مجازی و در میان سایت ها بزنیم حتما با تبلیغات گسترده ای در مورد نحوه درآمد اینترنتی مواجه می شویم.تبلیغاتی که مدعی هستند می توانند در عرض چند روز در آمد شما را میلیونی کنند و شما را به همه رویاهایتان برسانند.مثلا عناوینی همچون کسب درآمد اینترنتی در روز حداقل 500 هزار تومان. و یا عناوینی همچون بدون هیچگونه تخصص میلیونر شوید ویا ... عناوینی از این دست که باعث می شود شما را کنجکاو کرده وبه سمت جذب این تبلیغات بروید.
مبحث درآمد اینترنتی یک واقعیت است که باید ابتدا برای آن زیر ساخت های لازم را ایجاد نمایید و در ضمن علاوه بر ایجاد بستری مناسب باید تجربه و تخصص خود را در این زمینه نیز افزایش دهید تا بتوانید در آینده امیدوار باشید می توانید از از طریق بستر اینترنت کسب در آمد نمایید.
منظور از صحبت های بالا این نیست که در امدهای بالای اینترنتی یک دروغ است و یا رویایی بیش نیست بلکه اتفاقا یکی از جاهایی که می توان به در آمد های هنگفت و میلیونی دست یافت همین اینترنت و بازارهای مجازی می باشند.هدف ما این است که بگوییم حتی در بستر اینترنت هم باید با تلاش و زحمت و داشتن علم و تخصص کافی ورود نماید.
با توجه به جمعیت جوان درون کشور و همچنین با توجه به کمبود شغل بسیاری این روزها به فکر ایجاد کسب و کار اینترنتی برای خود هستند و شاید رویای داشتن درآمد اینترنتی در ذهن انها وجود دارد.در زیر به معرفی چند روش می پردازیم که در حوزه فضای مجازی می توانند تولید در آمد کنند  و شاید برای شما نیز ایده های خوبی را به همراه بیاورند :
1-گروه اول سایت هایی هستند که در انها تبلیغات مختلفی را درباره میلیونر شدن و پولدار شدن می توانید بیاید و معمولا به فروش نرم افزار و یا کتاب و جزوه خاصی می پردازند.
2-گروه بعدی سایت هایی هستند که با عضو گیری به صورت شبکه ای و یا هرمی در حال فعالیت هستند و باید حواستان را جمع کنید که در سایت های غیر مجاز عضو نشوید و یا سرمایه خود را رد یانگونه شبکه ها به خطر نیاندازید.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:24  توسط سلمان  |  نظر بدهید

کار آفرینی و موفقیت در آن

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

کار آفرینی
کار آفرین به کسی اطلاق می شود که دارای استعاادهای خاصی است و پیشگام یک سری تغییرات اساسی می باشند و با توجه به این دو خصصیه می تواند تولید  کار و ایجاد فرصت های شغلی کنند.این روزها کار آفرینی بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته و شاید با توجه به وضعیت اقتصادی این روهای جامعه نیاز به وجود افرادی با چنین خصوصیاتی بیشتر حس می شود.در یک تعریف کلی می توان اینگونه نوشت که مفهوم  کار آفرینی در واقع   توسعه یک کسب و کار می باشد.توسعه ای همراه با تدبیر که بتوان امیدوار بود در آینده ای مشخص کاری که شروع شده تبدیل به یک کسب و کار پر در امد خواهد شد.در تئوری شاید تعریف کردن کلمه کار آفرینی کار زیاد دشواری نباشد اما در عمل بسیار دشوار تر از آنچیزی است که فکرش را خواهید کرد و باید افراید با داشتن خصوصیات خاص پیشگام در این زمینه شوند.
در واقع یک کار آفرین باید دست به اکتشاف بزند و بتوانید مدیریت ریسک بالایی داشته باشد و با شناخت کافی از تمامی جوانب کار دست به عمل بزند.یک کار آفرین باید بتواند به خوبی فرصت های مختلف را شناسایی کرده و منابع لازم برای رسیدن به هدفش را پیدا کند.منابعی همچون بودجه و ابزار لازم و افراد کار آمد برای انجام آن کار.اگر شما هم می خواهید کار آفرینی کنید باید دقت داشته باشید که کار آفرینی موفق بسشیار متفاوت تر از چند کلمه تئوری در مورد آن است.
بسیاری بر این  باورند که یک کار آفرین همه ان چیزی که برای کارش در حال انجام است تنها با یک ایده به دست آورده و دیگر هیچ. البته این شاید بخشی از کار باشد اما مهم تر از ان این است که بتوان با شنخات فرصت های مختلف و با رد نظر گرفتن نیازهای یک جامعه اقدام به عمل نمود.
اما در این بخش می خواهیم به برخی از خصوصیت های افراد کار آفرین اشاره کنیم .این خصیصه ها را تنها رد موفق ترین کار آفرینان می توان یافت :
1-برای داشتن یک کار آفرینی موفق قطعا نیاز است که بتوانید برنامه ریزی انجام دهید . پس داشتن قابلیت برنامه ریزی برای انجام کار ها را می توان اولین و مهم ترین خصصویت افراد کار آفرین عنوان کرد.
2-یک کار آفرین باید دارای مهارت های ارتباطی بسیار بالایی باشد تا بتواند در مبحث های فروش و بازرا و محصولات موفق عمل نماید.
3-مهارت های بازاریابی نیز یکی دیگر از خصوصیت های افراد کار آفرین است.کار آفرین که دارای مهرات های بازاریابی لازم نباشد چگونه می تواند مدعی شود که می تواند برای سایرین تولید فرصت های شغلی نماید.
4-مهارت های مربوط به مدیریت عمومی نیز یکی دیگر از خصوصیات افراد کار آفرین محسوب می شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:24  توسط سلمان  |  نظر بدهید

کار در منزل را چگونه و از کجا آغاز کنیم ؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

این روزها با توجه به وضعیت اقتصادی که ملاحضه می شود بسیاری از افراد خانه مخصوصا خانم ها تمایل دارند تا برای خود در منزل کسب و کاری را راه اندازی نمایند تا بتوانند هم وقت خود را پر کنند و هم به نوعی در تولید در امد برای خانواده موثر باشند. در واقع این روزها ایده های مختلفی را می توان برای کار در منزل پیشنهاد داد.در این بخش می خواهیم به چند ایده جالب در این زمینه اشاره کنیم به این امید که شاید بتوان برای شما علاقه مندان راهی را به سوی کسب در امددر منزل باز کرد.با ما همراه باشید :
1-اولین ایده را می توان اینگونه عنوان کرد که ایجاد یک دفتر کار در منزل می تواند اولین قدم برای کار در منزل محسوب شود.این تصمیم می تواند اولین و مهمترین تصمیم شما در جهت رسیدن به یک بیزنس واقعی باشد.اگر بتوانید بخشی از خانه را به این کار اختصا دهید و برای خود یک دفتر کوچک درست کنید می توانید در آنجا به فعالیت های مختلف که مربوط به کار کردن در منزل است بپردازید.
باید دقت داشته باشید چه برای کار در منزل و چه برای هر کاری دیگر باید دارای یک برنامه منسجم و مشخص باشید. داشتن برنامه یعنی کار را جدی گرفته اید و برایتان مهم است که از کجا و چگونه شروع کنید.با داشتن برنامه شما می توانید ساعت شروع و پایان کار را مشخص کنید و می توانید برای خود نیز چشم اندازی روشن را در نظر بگیرید و مثلا بدانید که با توجه به برنامه ریزی که داشته اید در دو ماه آینده چه پیشرفتی را بدست خواهید آورد.
 برای داشتن یک کسب و کار خانگی مطمئن بهتر است ابتدا و تا جای ممکن آنرا به تجهزات مورد نیازتان مجهز نمایید. اگر قصد فعالیت رد حوزه اینترنت را دارید قطعا نیازمند یک کامپیوتر و یک خط تلفن و یک اینترنت مناسب هستید.داشتن این ابزار برای شروع یک فعالیت اینترنتی قطعا لازم و ضروی به نظر می رسد.
اگر به دنبال شریکی برای کار خود می باشید سعی کنید با دقت کافی و با در نظر گرفتن یک سری فاکتورهای اولیه که برای کار شما مورد نیاز است دست به انتخاب شریک کاری خود بزنید.حتی برای کار در منزل رعایت این نکات لازم و ضروی می باشد.
سعی کنید محیط کاری که برای خود ایجاد کرده اید در ان احساس آسایش و آرامش لازم را داشته باشید . قطعا نمی توان در محیطی که در آن راحت نیستید انتظار داشت نتیجه خوبی هم بدست آورید.برای شروع کار در منزل باید ابتدا اطراف خود را از شلوغی های بی مورد و الکی خالی نمایید تا بتوانید با آرامش تمام به فعالیت مورد نظرتان بپردازید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:24  توسط سلمان  |  نظر بدهید

کسب در آمد اینترنتی را چگونه موفق شروع کنیم ؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

کسب در آمد اینترنتی


بسیاری از شما به امید اینکه بتوانید تغییری اساسی در میزان در آمد خود دهید تلاش می کنید تا در حوزه بازار اینترنتی برای خود کسب و کاری راه اندازی نمایید. این روزها متقاضیان زیادی را می توان یافت که به دنبال کسب در آمد اینترنتی هستند.اما به همه شما عزیزان در ابتدای کار گوش زد می کنیم که برای رسیدن به جایگاهی مطمئن و قابل توجه در بازار اینرنت هم باید تجربه لازم وهم دانش کافی را داشته باشید تا بتوانید با یک استراژی صحیح هر چه سریعتر اولین کسب در آمد اینترنتی خود را تجربه نمایید.
در ابتدا باید بدانید بسیاری از وعده های داده شده در مورد کسب در آمد های میلیونی معمولا کلاه برداری هستند و نمی توان به همین راحتی به انها اعتماد کرد.البته ما انکار نمی کنیم که در امد میلیونی از اینترنت امکان ندارد بلکه می گوییم گول بسیاری زا تبلیغات الکی که در سطح اینترنت  نمایش داده می شوند را نخورید.همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم باید به دنبال راهی باشید که بتوانید میزان آگاهی و دانش فنی خود را افزایش دهید و اگر هم بتوانید در این راستا از تجربه عملی فردی که سالها در این حوزه فعالیت داشته نیز استفاده کنید که بسیار عالی خواهد شد.
اگر با همین نگرش که باید ابتدا کسب تجربه و دانش کنید وارد بازار اینترنتی شوید می توان امیدوار بود کهع خیلی زود به کسب در آمد اینترنتی خواهید رسید و حتی می توان آینده ای روشن را برای کاری که شروع کرده اید نیز متصور شد.در هر حال شما باید از نقطه ای کار خود را شروع کنید و به خود نیز فرصتی دهید و بعد زا یک مدت می توانید نتیجه کارتان و میزان کسب در آمد اینترنتی که توانسته اید به دست آورید را نیز بررسی کنید و در ان موقع می توان تصمیم گرفت که آیا ادامه راه را بروید و یا از انجام ان منصرف شوید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:23  توسط سلمان  |  نظر بدهید

کسب در آمد از اینترنت را ازکجا شروع کنیم ؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

این روزها شاهد هستیم که مقالات مختلفی در حوزه کسب در آمد از اینترنت در سایت های مختلف منشتر می شود و روش های مختلفی را به علاقه مندان در این حوزه پیشنهاد می کنند.شاید تا دیروز برای بسیاری از افراد بدست اوردن در آمد از طریق اینترنت تنها یک رویا بود و نمی دانستند که روزی چنین شغل هایی در جامعه بسیار فراگیر خواهد شد.در این بخش  می خواهیم به چندین روش در آمد زایی از فضای مجازی اشاره کنیم و در واقع برای شما ذهنیتی مثبت ایجاد کنیم و بگوییم که این کار شدنی است و امکان پذیر می باشد.البته روش های پیشنهادی تنها برای ایده گرفتن شما می باشد و خودتان می توانید رد این زمینه تخحقیقات بیشتری به عمل آورید و در نهایت انطور که می توانید و علاقه مند هستید شروع به فعالیت و کسب در آمد از اینترنت نمایید.

در لیست زیر چند روش بسیار موفق را ملاحضه می کنید که می تواند برای شما تولید در آمد بالایی را به همراه داشته باشد :
1-تبلیغات گوگل ادسنس
2-تبلیغات در سایر شبکه های اجتماعی
3-فروش تولیدات و محصولات خود در وب سایت های پربازدید
4-فروش محصولات دیگر شرکت و دریافت پورسانت
5-پول در آوردن از طریق خواندن ایمل و مطالعه سایت های خاص
البته این روش ها تنها پیشنهاداتی بود که در این زمینه به شما ارائه دادیم و شما خودتان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از روش های اشاره شده در اینترنت تحقیق نمایید و مقالات مختلفی در هر زمینه مطالعه کنید تا در نهایت بتوانید با توجه به میزان توانایی ها و تخصص خود بهترین روش را انتخاب و شروع به فعالیت نمایید.
شما می توانید با بالابردن مهارت های خود در زمینه های مختلف این امید را داشته باشید که با ایجاد بستری مناسب در فضای مجازی بتوانید به ارائه خدمات و یا محصولات خود به علاقه مندان آن بپردازید.پس قدم اول این است تا می توانید سعی کنید در آن حوزه ای که علاقه مند هستید ابتدا مهارت و تخصص خود را بالا برده تا بتوانید با اطمینان بیشتری به فکر کسب در آمد از اینترنت باشید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۵ساعت 13:23  توسط سلمان  |  نظر بدهید

شغل اینترنتی روشی برای تولید در آمد

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰
 

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا این روزها توجه بسیاری به شغل اینترنتی می شود و چرا هر روز شاهد هستیم که افراد زیادی ابراز علاقه می کنند که بتوانند در این حوزه شروع به فعالیت جدی نمایند.در این بخش می خواهیم به برخی از مهمترین دلایل این موضوع بپردازیم.

شاید مهمترین عاملی که باعث شده توجه بسیاری از افراد به سمت انواع شغل اینترنتی جلب شود این است که شما بدون در نظر گرفتن اینکه دارای چه مدرکی هستید و شرایط سنی شما چگونه است و یا اصلا سابقه کاری دارید یا نه می توانید براحتی به فکر ایجاد چنین شغلی برای خود باشید. مهم تر از همه اینکه معمولا شغل های اینترنتی نیازی به سرمایه های کلان نداشته و شما خودتان می توانید با کمترین سرمایه و تنها با داشتن چند ایده خوب برای خود رد فضای مجازی کسب و کاری را راه اندازی نمایید.
یکی دیگر از مواردی که باعث شده تا شغل اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گیرد این است که شما در هر مکانی که باشید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید فعالیت داشته باشید .این خصوصیت بسیار مهم است چرا که در دیگر شغل های سنتی شما باید هر روز برای رفتن به محل کار خود هم زمان زیادی را صرف رفت و امد نمایید و هم اینکه احتمالا ترافیک و سایر مسایل ددیگر را نیز باید تحمل کنید اما در یک شغل اینترنتی کافیست تا خود را به کامپیوترتان برسانید و به دنیای اینترنت نیز متصل باشید تا بتوانید در هر جایی که هستید فعالیت خود را آغاز نمایید.
اما یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده تا بسیاری از افراد توجه ویژه ای به انواع کسب و کار های اینترنتی داشته باشند این است که شما در این حوزه واقعا شانس پول دار شدن به صورت نامحدود را خواهید داشت و این یعنی بهترین فرصت برای شما که می خواهید روی به تمام آرزوهای خود دست یابید و جامه عمل بپوشانید.
اما سوالی که الان مطرح است این است که آیا شما هم می توانید در این حوزه شروع به فعالیت کنید و برای خود در اصطلاح یک شغل اینترنتی دست و پا کنید. ؟شاید اولین سوال شما این باشد خب از کجا و چگونه باید شروع کنم ؟ و اینکه بعد از گذشت چه مدت زمانی می توانم شاهد نتیجه گرفتن از کسب و کار اینترنتی خود باشم ؟ در مورد وسال اول باید گفت که این مورد بر می گردد به اینکه اول شما رد چه زمینه ای تخصص دارید  و بعد چگونه می توان ان تخصص را در قالب یک فعالیت اینترنتی انجام داد و در واقع به متقاضیان و علاقه مندان در دنیای مجازی ارائه کرد.در این مورد مقاله ای قبلا در سایت نوشته بویدم که می توانید با مراجعه به ان از چندین ایده و روش پیشنهادی الگو برداری نمایید.
اما در مورد اینکه واقعا بعد از گذشت چه مدت زمانی می توان شاهد نتیجه گیری لازم از فعالیت اینترنتی مان بود بر می گردد دقیقا به مزان تلاش و پشتکار شما و اینکه با چه برنامه ای می خواهید شروع به کار کنید و چگونه به هدف خود نزدیک تر شوید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.